Miejsca na konferencje w okolicach Poznania

Zorganizowanie dobrej konferencji to przede wszystkim trafny wybór miejsca, w którym się odbędzie. Dobrze jeżeli właściciel zainwestował w sprzątanie pomieszczeń biurowych poznań,w którego okolicach znajduje się bardzo wiele propozycji, a każda z nich szyta jest na miarę innych potrzeb. Warto jednak pamiętać, by spełniały one konkretne wymogi. Sale konferencyjne powinny więc być odpowiednich rozmiarów, mieć potrzebne udogodnienia, ale także być dobrze zorganizowane pod względem aranżacji. Oprócz tego ważne jest otoczenie, oferta gastronomiczna oraz noclegowa. Zważając uwagę na powyższe kryteria, przygotowaliśmy listę najlepszych miejsc do organizacji konferencji:

  • Pierwszą propozycją jest hotel 500, który znajduje się w Tarnowie Podgórnym. Jego położenie umożliwia swobodny dojazd zarówno samochodem, ale i publicznymi środkami transportu.

    Jest usytuowany zaledwie 18 km od stolicy Wielkopolski. W swojej ofercie posiada aż 170 komfortowo urządzonych pokoi, w których korzystać można z szeregu udogodnień, m.in. telewizji satelitarnej oraz internetu bezprzewodowego. Najważniejszym punktem obiektu są sale konferencyjne, a konkretniej 12 pomieszczeń klimatyzowanych o różnych wielkościach. Można tu zorganizować niewielkie spotkania, w salach o powierzchni 35 m2, ale także dużych spotkań firmowych w tych, które osiągają powierzchnię nawet 350 m2. Wszystkie sale cieszą się dostępem do światła dziennego, a wokół hotelu znajduje się obszerny ogród z którego można korzystać w przerwach między konferencjami;

  • Hotel Poznański to propozycja dla wymagających i sprecyzowanych na swoje oczekiwania.

    Miejsce w którym każdy gość traktowany jest indywidualnie. Jego usytuowanie w pobliżu autostrady A2 umożliwia swobodny dojazd wszystkim uczestnikom konferencji. W ofercie hotelu znajduje się 100 komfortowych pokoi noclegowych oraz 5 dobrze wyposażonych sal konferencyjnych, z czego największa może pomieścić nawet 200 uczestników. Oprócz powyższych udogodnień, hotel oferuje świetną kuchnię oraz miejsca do prawdziwego relaksu i odpoczynku. Znaleźć tam można klub, gdzie panuje bardzo swobodna atmosfera, sprzyjająca spotkaniom biznesowym;

  • W zestawieniu nie może zabraknąć także znanego miejsca Weranda Home, które szczególnie specjalizuje się w dużych eventach. Można tam zorganizować konferencje nawet na 600 osób, a dodatkowo hotel zapewnia kilkadziesiąt miejsc noclegowych oraz luksusowe apartamenty i wynajem willi. Sale wyposażone są w najnowocześniejsze technologie, dzięki którym nie trzeba martwić się o nagłośnienie i realizacje multimedialne.

.