Nasze wesele

Jak zorganizować wesele? Z pewnością, państwo młodzi powinni zrobić to w taki sposób, żeby zarówno oni sami, jak też ich goście, dobrze bawili się na takiej uroczystości. Warto więc postarać się urządzić takie przyjęcie, podczas którego wszystko będzie przebiegało tak, jakbyśmy tego chcieli, a nie tak, jak wypada.

Warto szanować polskie tradycje weselne, jednak niekoniecznie trzeba czynić z nich punkt kulminacyjny programu. Z pewnością, nie każdy jest zainteresowany udziałem w weselnych konkursach, które momentami są po prostu niesmaczne.

Jeśli młodym nie podobają się takie zawody, to mają pełne prawo z nich zrezygnować. Również listę gości warto sporządzać według własnych upodobań i niekoniecznie trzeba na niej umieszczać osoby, których tak naprawdę nie znamy czy też po prostu których nie lubimy.

Wesele nie musi być również imprezą dla stu czy stu pięćdziesięciu osób. Jeśli nie interesują nas aż tak huczne obchody lub też zwyczajnie nie mamy tyle pieniędzy, żeby je dobrze zorganizować, to możemy zdecydować się na bardziej kameralną, nawet kilkunastoosobową imprezę.