Ślub w stylu Bollywood

Bollywood każdemu z nas kojarzy się z ogromnym przepychem, feerią barw i elegancją, która momentami jednak przekracza granice kiczu. Pomimo tego, ten charakterystyczny styl znany z indyjskich produkcji filmowych, coraz częściej staje się motywem przewodnim ślubów i wesel.

Urządzając ślub i wesele w stylu Bollywood nie możemy zapomnieć, że Indie to kraj koloru, zapachu i dźwięku – każdy z tych trzech elementów jest niezwykle intensywny, o czym nie możemy zapomnieć przy aranżacji wnętrz i doborze strojów. Ślub w indyjskim klimacie z pewnością spodoba się odważnym pannom młodym, które chcą zrezygnować z tradycyjnej, białej sukienki.

W Indiach bowiem czym więcej kolorów tym lepiej – suknia z powodzeniem może być więc uszyta ze strojnych, bogato zdobionych i wyrazistych materiałów. Pasować będą też wszelkiego rodzaju zdobienia: złote nici, kryształki czy cekiny.

Wyjątkowo odważne panny młode mogą zdecydować się nawet na sari – takie tradycyjne indyjskie ubranie z pewnością będzie oryginalną atrakcją weselną.

pieszy.omijanie-korkow.com.pl