Ślub w stylu pin-up

Styl pin-up girl to estetyka wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych lat 40. i 50. ubiegłego stulecia.

Nie da się ukryć, że jest on niezwykle seksowny, i podkreślający wszelkie atuty kobiecości. Nic więc dziwnego, iż coraz więcej pań chce wykorzystać elementy charakterystyczne dla stylu pin-up girl w swojej ślubnej stylizacji. Jak to zrobić? Jeżeli chodzi o makijaż permanentny brwi. Poznań jako duże miasto oferuje wiele profesjonalnych salonów. Jeżeli chodzi o sukienkę obowiązkowo musi mieć ona wąską górę i szeroki, rozkloszowany dół.

Nie może być ona jednak bardzo długa, ponieważ wtedy straci charakterystyczny dla pin-up wygląd. Styl ten bez wątpienia podkreślą także kolorowy, szeroki pasek w talii. Co natomiast z innymi elementami stroju? Buty muszą koniecznie być kolorowe o zaokrąglonym czubku i współgrać z pozostałymi dodatkami.

Najpopularniejsze kolory to czerwony, czarny, granatowy bądź różowy. Dopuszczalne są także różnego rodzaju wzory, np. paski i kropki.

Decydując się na ślub w stylu pin-up nie możemy zapomnieć także o odpowiedniej fryzurze oraz makijażu. Obowiązkowy jest tu duży kok upięty na czubku głowy, wyrazisty makijaż oczu oraz czerwona szminka.

www.ireneuszjelen.pl