Jak uniknąć korków w mieście i oszczędzać?

Niewiele osób może stwierdzić, że są w pełni zadowolone ze swoich zarobków. Nic więc dziwnego, że niemal na każdym polu szukamy sposobów na oszczędzanie. Przeznaczanie pieniędzy na przyjemności, choćby te drobne, daje znacznie większą przyjemność niż pokrywanie niezbędnych wydatków. To właśnie dlatego, w miarę możliwości, staramy się zaoszczędzić na dojeżdżaniu do pracy.

Większość z nas odnosi wrażenie, że dojeżdżanie do pracy samochodem jest najwygodniejszym możliwym rozwiązaniem. Niestety, bardzo często jest to również opcja niezbyt korzystna dla naszego portfela. Okazuje się, że osoba, która dojeżdżając do pracy pokonuje samochodem dystans około trzydziestu kilometrów, może wydawać nawet trzy razy więcej niż ta, która pokonałaby tę samą drogę środkami transportu publicznego. Jeśli więc twoja praca znajduje się w dość wygodnym pod względem dojazdu miejscu, koniecznie powinieneś rozważyć to, czy nie przesiąść się z auta do pociągu czy autobusu.

Co istotne, korzystanie z tego rodzaju transportu niejednokrotnie pozwala nam również zaoszczędzić sporo czasu. Kiedy nie musisz stać w korkach, czas dojazdu z lub do pracy może ulec znacznemu skróceniu. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że czas dojazdu staje się wtedy znacznie łatwiejszy do oszacowania..

voucher na paliwo